Президент подякував за підтримку України.

Президент Володимир Зеленський подякував німецькому канцлеру Олафу Шольцу за військову допомогу та підтримку України у війні з агресоркою Росією. Про це глава держави написав у своєму Twitter.

Зеленський наголосив на німецькій політиці “Zeitenwende”, що означає “переломний момент”, у межах якої підтримка ЗСУ значно збільшилася.

“Зброя, прихисток для понад мільйона українців, україноцентричне головування у G7, фінансова й технічна допомога, статус кандидата на вступ до ЄС. Дякую вам за “цайтенвенде”, пане канцлере! У 2023 році ми маємо завершити її нашою спільною перемогою”, – зазначив український президент.

Нагадаємо, у своєму новорічному зверненні голова уряду ФРН Олаф Шольц наголосив, що Німеччина буде підтримувати Україну 2023-го. За його словами, країни Євросоюзу та НАТО згуртувались на тлі російської агресії.

“Українці мужньо захищають свою батьківщину, в тому числі завдяки нашій допомозі. І ми продовжуватимемо підтримувати Україну”, — сказав Шольц.

“Усі ми також відчуваємо наслідки цього у повсякденному житті: під час покупок у продуктовому магазині, на заправці або при оплаті рахунків за електрику чи газ”, – додав Шольц. Він також назвав 2022 рік — часом “згуртованості і сили”, а Німеччину — сильною країною.

Шольц додав, що країни Євросоюзу та НАТО згуртувались на тлі російської агресії.

“Європейський Союз і НАТО не розколоті, як це було за часів різних криз у минулому. Вони згуртованіші, ніж будь-коли”, — додав Шольц.