У Львові співробітники правоохоронних органів нагрянули в готель, де не так давно ночував екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі, передає Коррупція.Інфо

Популярне: Хто може стати наступним президентом? Ви будете шоковані побачивши це…

Так, в готель «Леополіс» прийшли поліцейські й прикордонники. Правоохоронці та прикордонники з'явилися в готель для того, щоб повідомив грузинському політику про те, що він незаконно перетнув держкордон між Польщею та Україною, в пункті пропуску «Шегині».

Відзначається, що в вищезазначене заклад правоохоронці з'явилися близько 07:00 ранку.

Крім цього, виходячи з відеотрансляції інциденту, видно, що самого Саакашвілі прикордонники і поліцейські не знайшли, але на відео присутній нардеп Семен Семенчеко. На місці присутні й адвокати, але правоохоронці наполягають на тому, щоб передати відповідний протокол особисто в руки Саакашвілі. На даний момент біля львівського готелю зібралося багато людей, які наблюдать за тим, що відбувається.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Саакашвілі прорвався через польсько-український кордон. Очікувалося, що він зробить це на пункті пропуску «Краковець», але в останній момент для прориву був обраний інший пункт – «Шегині».

Після незаконного перетину кордону Саакашвілі вирушив до Львова, де пообідав з мером міста Андрієм Садовим і оселився в місцевому готелі. Українські правоохоронці пізніше заявили, що під час незаконної акції, влаштованої Саакашвілі, постраждали 11 поліцейських і 5 прикордонників.

Також поліція відкрила кримінальну справу за даним фактом.