У Тернополі 35-річному чоловікові відновили паспорт після багаторічного ув'язнення в квартирі. Як виявилося, відразу після закінчення школи в квартирі його закрила власна мати і не випускала нікуди довгих 18 років, передає Корупція Інфо

Як повідомляє УНІАН, в соціальні служби звернулися сусіди, які помітили незнайомого чоловіка, що виходить з квартири. Як виявилося, в кінці жовтня жінка померла, і син зміг вибратися на свободу. Правоохоронці з'ясували, що мати-педагог після того, як син закінчив школу, перестала випускати його з квартири, через що той став асоціальним. Чому чоловік не намагався вибратися, залишається невідомим.З'ясувалося, що вчорашній в'язень абсолютно не орієнтується в вулицях міста, не в змозі самостійно сходити до магазину або проїхатися на громадському транспорті. Також чоловік гадки не має, як оплачувати комунальні послуги і навіщо це взагалі потрібно.

Фахівці із соціальної роботи розповіли, що чоловік непогано знає англійську, розбирається в комп'ютерах і час від часу підробляє копірайтером. Однак до повноцінного життя він абсолютно не готовий.

Міграційна служба в найкоротші терміни перевірила всю інформацію, аби видати чоловікові новий паспорт, адже старий був прострочений на цілих 10 років. Про чоловіка за останні 18 років немає ніяких даних, мати говорила всім знайомим і родичам, що син поїхав за кордон на заробітки.

Фахівці запропонували чоловікові пройти медичний огляд, проте через асоціальность той навідріз відмовився від процедур.