Українка, яка вижила в стамбульському клубі: терорист розстрілював все на своєму шляху.

Терорист, який влаштував атаку в нічному клубі Стамбула в новорічну ніч, розстрілював все на своєму шляху, повідомляє Корупція. Інфо

Про це розповіла українка Наталія Вольнова, якій пощастило вижити в теракті.

"Це дуже недешеве місце. Нам його бронювала компанія, вхідний квиток коштував $ 500. Там завжди відпочивали дуже непрості люди, я в цьому клубі була двічі, тобто я приблизно знала, що і де є.

Це найбезпечніший клуб, кожен метр стояла охорона. Тебе обшукували і оглядали, туди просто пройти крізь охорону неможливо. Тому, швидше за все, він обстрілював все на своєму шляху, тільки так він зміг би потрапити всередину. Клуб був повністю "забитий", – говорить Вольнова.

"Спочатку, все, що ми чули, – ми думали, що це просто салюти. До того моменту, коли ми не побачили, що люди починають падати і ховатися. І коли ти вже чуєш, що це точно не салюти, тоді ти розумієш, що щось відбувається не те. Я не бачила його обличчя, я бачила його зі спини.

Дивно було те, що коли постріли йшли, цікаво, як ніби ні з одного місця, а з різних, як мінімум, з двох кінців. Але це припущення, особисто те, що ти чуєш, заплющивши очі, і намагаєшся закрити вуха, але не виходить. Тому що тебе ці постріли приголомшують", – зазначила дівчина.

Коли вона побачила, що люди просто падають через стрілянину, то нахилилася за сумочкою, яка лежала на дивані, і просто впала вниз, і навіть намагалася не дивитися, що відбувається.

"Лежала під столом і присунула до себе ще один столик, тому що поруч було два столи, щоб нічого не бачити і не чути. Максимально просто сховатися, тому що ця людина на своєму шляху розстрілювала просто все, він не дивився хто, що, де і як. І це відбувалося в двох метрах від мене.

Спочатку ЗМІ і журналісти писали, що нападник, напевно, був у костюмі Санта-Клауса. Він не був у костюмі Санта-Клауса, я бачила людину в чорній шапці і чорному одязі. Він просто розстрілював все на своєму шляху", – поділилася Вольнова.

"За моїми відчуттями, це тривало півгодини, але активна фаза – хвилин 15. Хвилин 40 пройшло з того моменту, як я почула турецьку мову, я не розуміла ні слова, але ми боялися навіть підняти голову і подивитися, хто це говорить і кричить. І коли я побачила краєм ока, що вже почали повзти люди, я виглянула подивитися і побачила двох людей у ​​формі.

Я зрозуміла, що, швидше за все, це нас уже звільняють. Я витягнула руку і сказала, що говорю по-англійськи.

Поліцейський взяв мене за руку, дуже акуратно почав витягати, попросив відразу ж нахилити голову, взяв за обидві руки і прикрив собою. Попереду було ще двоє поліцейських, які також прикривали, тому що ніхто не розумів, коли знову можуть відкрити вогонь.

Далі мене передали наступному поліцейському, який акуратно мене вивів", – повідомила Вольнова.

Одна з колег Вольнової була убита. Втім, каже вона, там не було чужих людей, там були всі свої.

"Ті, хто вибіг, ми говорили англійською мовою. Ми бігли всі, хто в чому був. Люди бігли без взуття, без сумок. Всі наші речі теплі залишилися там. Хто в чому був, так і втік, повністю в крові – в своєї, в чужій. Були люди, які втрачали свідомість, їм допомагали всі підряд.

Ніхто не звертав увагу, хто ти, звідки ти і яка ти нація. Відразу після входу був коридор з поліцейських, стояло дуже багато "швидких", – додала дівчина.

Після теракту вона написала пост в соцмережі, щоб заспокоїти близьких.

Як повідомляли раніше, теракт стався в клубі Reina, який є одним з найпопулярніших закладів Стамбула. Терорист відкрив вогонь з автомата Калашникова. В результаті загинуло 39 осіб, включаючи 16 іноземців. Майже 70 відвідувачів отримали поранення. Поліція Туреччини заарештувала 12 осіб у зв'язку з терактом.

Терористичне угрупування ІГІЛ взяла на себе відповідальність за напад.