терористи

3-го жовтня у Багдаді стався теракт. В результаті загинули 24 людини, ще 60 отримали поранення. Одним із терористів-смертників виявився студент, що навчався у Харкові, передає Корупція.Інфо.

Іорданець Моххамед Далайєн закінчив 1-й курс медичного факультету Харківського університету імені Каразіна. Проте на другий рік навчання не з'явився. Зміни у поведінці хлопця родичі помітили кілька місяців тому.

Спілкуватися з ними Мохаммед став усе рідше. Під час нечастих розмов радив їм стати на так званий правильний шлях. А в червні взагалі виїхав із України. Батькам повідомив, що їде воювати в Сирію."Він був нормальним хлопцем, завжди дружив зі мною, ми спілкувалися та гуляли разом. Все змінилося десь 2-3 місяці тому. Він почав говорити, як справжній релігійний мусульманин", — згадав брат смертника.

Брати хлопця розповідають, що родина шокована і вони досі не можуть повірити у вчинок Мохаммеда.

В університеті Мохаммед досі вважається студентом, офіційно про його смерть ще не повідомляли. На медичному факультеті навчаються більше 3 тисяч іноземців із 54 країн. Студенти кажуть, що були шоковані, коли дізнались про причетність Мохаммеда до теракту.

Батько Мохаммеда повідомив, що його сина завербували в "Ісламську державу" двоє азербайджанців із Харкова. Та в оточенні юнака кажуть, що навіть не підозрюють, хто може бути вербувальником.