JPG

 

У терористичній ЛНР закінчилося слідство по справі луганської журналістки Марії Варфоломеєвої, яку звинувачують у коригуванні вогню ЗСУ. Дівчину збираються запроторити до в’язниці на 15 років.

Про це російським ЗМІ заявив глава «міністерства державної безпеки ЛНР» Леонід Пасічник.

За словами глави «МДБ ЛНР» Пасічника, слідство повністю довело провину луганської журналістки Марії Варфоломеєвої та збирається ув’язнити її до 15 років.

Зазначимо, Марію Варфоломеєву звинувачують у тому, що вона працювала корегувальником української артилерії. У якості доказу провини дівчини, терористи продемонстрували фотографії, де Варфоломеєва позує символіку "Правого сектору".

«Громадянка України працювала на терористичну організацію "Правий сектор" і займалася підривною діяльністю на території ЛНР, здійснювала фотозйомку військових об'єктів народної міліції ЛНР, об'єктів МВС ЛНР. Були вилучені карти, спеціальне обладнання для фотофіксації», – зазначав бойовик ЛНР Ігор Корнет. 


Читайте також: Бійці показали «Чорну пантеру», яку так бояться терористи (ВІДЕО)
Як відомо, Марія Варфоломеєва працювала журналісткою і справді робила знімки Луганська для своїх статей, виконуючи редакційні завдання. Судячи з усього, фотозйомка і послужила приводом для арешту дівчини. Під час допиту Марії, бойовики принижували і залякували її, та змушували зізнатися у роботі на українську армію. 

Зауважимо, терористи взяли Марію у заручники у час, коли у Луганську вже кілька місяців не проводилися ніякі бойові дії.

Нагадаємо, Марія Варфоломеєва зникла безвісти 9 січня. Дівчина не відповідала на дзвінки та повідомлення, і ніхто не знав, де вона поділася. Проте пізніше з'ясувалося, що її утримують у підвалі терористи.

Джерело: Корупція.Інфо