терористи

В Станично-Луганському районі в зоні АТО бойовики розстріляли медичний автомобіль ЗСУ. В результаті один українських військовий загинув, один був поранений.

Про це повідомили у прес-службі голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, новину передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

«У понеділок (25.05) близько 12-ї години в Станично-Луганському районі бойовики розстріляли медичний автомобіль УАЗ-«таблетка», що належить Збройним силам України. Диверсійний акт стався біля самого кордону з Росією на контрольованій Україною території», – йдеться у повідомленні.Прес-служба повідомляє, що медичний автомобіль з двома українськими військовими виїхав з села Комишне у напрямку Сизого і потрапив під автоматичний вогонь бойовиків.

В результаті загинув один український військовий, ще один отримав важкі поранення. Наразі він знаходиться у лікарні.

«В цю місцевість часто пробираються диверсійно-розвідувальні групи з території Росії. Бойовики закладають фугаси, на яких підірвалися вже два військові автомобілі, і здійснюють інші диверсії. Вчора розстріляли медичну допомогу, їх не зупинило те, що на автомобілі були спеціальні розрізнювальні знаки», – зазначив Геннадій Москаль.