LNR

Як і очікувалося, перед Днем незалежності України терористи здійснили масований обстріл Луганської області.

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на прес-службу Луганської військово-цивільної адміністрації.

У зоні ураження опинилися населені пункти: смт Станиця Луганська, села Трьохізбенка і Кримське. Військові витримали удар та гідно відповіли.

З боку с. Смілого (підконтрольне "ЛНР") було здійснено обстріл з танка (62 постріли) по с. Трьохізбенці. Над селом зараз сильна задимленість. Інформація про постраждалих і руйнуванням уточнюється.

Станицю Луганську практично всю ніч обстрілювали із мінометів, САУ, автоматичних та протитанкових гранатометів. Руйнувань немає. Наразі у населеному пункті продовжується бій між нашими військами та терористичними угрупованнями.

"Терористи спеціально мітили по лініях електропередачі, щоб залишити район без світла напередодні Дня незалежності. У результаті у смт Станиці Луганській та у селах Валуйському, Вільховому, Болотеному немає світла. Після закінчення бою електрики терміново займуться ремонтом, щоб до кінця дня дати світло у населені пункти", – наголосив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

У м. Золотому боєць ЗСУ з Вінниці підірвався на "розтяжці", внаслідок чого отримав поранення. Також у результаті мінометного обстрілу пошкоджена покрівля в одному з будинків.

У селах Тошківці та Нижньому в результаті артилерійського обстрілу був перебитий газопровід. У Попасній відсутня подача води. На цей момент ведуться ремонтні роботи.

"Не зважаючи на нічні провокації з боку терористів, у Луганській області пройдуть урочистості до Дня незалежності. Люди вийдуть, щоб віддати шану своїй Батьківщині, яка, як мати, у них одна", – відзначив Тука.