газ

Представник терористичної організації «Луганська народна республіка» Геннадій Циплаков вимагає від України припинити економічну блокаду окупованих територій, а натомість бойовики обіцяють самостійно платити за російський газ.

Пропозиція ЛНР виглядає безглуздою з тієї причини, що офіційний Київ вже відмовився оплачувати газ, який Росія вирішила безпосередньо поставляти бойовикам. Тому терористи або самі будуть платити за енергоресурси, або на окупованих територіях закриються останні працюючі підприємства.

«Ми цілком можемо себе забезпечити в повному обсязі, у нас є промисловість, є великі потенціали по виробництву продукції, ми можемо розраховуватися з іншими міжнародними компаніями і точно також розраховуватися за спожитий газ», – заявив Циплаков.

Представник терористів попередив, що бойовики не стануть платити за газ, поки Україна не відмовиться від економічної блокади і не почне виплачувати пенсії, допомоги посібникам Кремля.

«Через територію України, якщо буде знята економічна блокада, за погодженням з Україною ми зможемо виходити на міжнародний ринок і укласти договір, як з Україною, так і з Росією та іншими країнами», – додав Циплаков.

Нагадаємо, що на останніх переговорах в Брюсселі Україна і Росія домовилися, що гроші за постачання газу будуть виплачені тільки за ті обсяги, які були зафіксовані на узгоджених пунктах, а Кремль може і далі за свій рахунок постачати терористам газ, але Київ не стане брати участь у цій афері.

Джерело: Корупція.інфо