Президент Володимир Зеленський був розлючений через питання про “смотрящого” Дениса Комарницького та доручив Службі безпеки України й Офісу генерального прокурора серйозно ним зайнятися.

Про це з посиланням на власні джерела на своїй сторінці у Facebook написав політичний експерт Віктор Таран.

“Після праймеріз СН та під час представлення кандидата Ірини Верещук Володимира Зеленського запитали, чи в курсі він про Дениса Комарницького, якого ЗМІ називають “смотрящим” від ОП за Києвом. Зеленський відповів, що він не в курсі й що його Офіс не має стосунку до жодних “смотрящих”, – зазначив Таран.

Проте, за його даними, незважаючи на “нейтральну” відповідь, насправді президент був розлючений.

“За моєю інформацією, президент Зеленський був розлючений. І дав завдання Офісу генпрокурора та СБУ серйозно зайнятися Комарницьким.

Що ж, будемо сподіватися, що Служба безпеки та ОГП нададуть президенту доповідь стосовно того, чому Денис Комарницький погрожує звільненням та кримінальними справами заступнику мера Києва Віталія Кличка В’ячеславу Непопу, чому Комарницький зустрічається з чиновниками з КМДА, про що розмовляє з в. о. прокурора м. Києва Євгеном Стояновським і навіщо їздить до СБУ разом з головним аудитором країни Генадієм Плісом”, – написав експерт.

Він нагадав, за якими ще фактами “смотрящий” Комарницький став відомим широкому загалу.

“Комарницький – це та людина, на чиї фірми, за інформацією журналістів-розслідувачів, вивели 16 млрд грн з бюджету Києва. І на чиї фірми навіть після гучного розголосу та скандалу, за інформацією тих самих журналістів, Кличко продовжує робити мільярдні проплати. Це той самий Комарницький, який відібрав землю в армії.

Тож дуже сподіваємося, що всі ці факти правоохоронці доведуть до президента. Та Комарницького вже ніколи не будуть вважати “смотрящим” за Києвом. А, наприклад, “смотрящим” за Лук’янівским СІЗО”, – резюмував Віктор Таран.

Сьогодні після праймеріз СН та під час представлення кандидата Ірини Верещук Володимира Зеленського спитали, чи в курсі…

Опубликовано Viktor Taran Четверг, 16 июля 2020 г.

Відзначимо, що на внутрішньопартійних праймеріз президентської партії “Слуги народу” на кандидата в мери Києва здобула перемогу народна обраниця Ірина Верещук. Цей вибір уже підтримав глава держави Володимир Зеленський.

На праймеріз був присутній український лідер Володимир Зеленський. Окрім того, зазначається, що голосування провели в три етапи: фракція голосувала, друге – це поточна соціологія кожного з кандидатів, і третє – бал президента України.

“У нас було 5 кандидатів. Всі вони потужні, вони будуть допомагати одному обраному…Я дійсно підтримав рішення партії “Слуга народу”, і я від себе симпатизую цьому вибору – Ірині Верещук. Тому в нас сьогодні ніхто не буде сперечатися в партії “Слуга Народу”, – наголосив глава держави.