укр силовики

Травневі свята – привід розслабитися для українців і сезон напруженості для українських військових. Поки одні активно відпочивають, іншим додається немало турбот, аби координуватися та контролювати, аби вихідні минули спокійно. Аби бути впевненим у стабільності ситуації в Україні, Президент України Петро Порошенко вирішив вжити посилені заходи безпеки. Про це він розповів на одній із нарад з головними представниками облдержадміністрацій. 
Президент завіряє, що у цей «відпочинковий період» до захисту від різних колапсів буде задіяно 18.5 тисяч співробітників Міністерства внутрішніх справ та майже півтори тисячі нацгвардійців.  Мало того, цьогоріч будуть і добровольці та волонтери, які хочуть взяти участь у контролюванні порядку на вулицях міст. 
Саме ці свята, за словами Порошенка, стануть таким собі тестуванням для силовиків. Так по цьому можна буде робити висновки, чи відповідають правоохоронні органи сучасним вимогам. Варто нагадати, що тепер міліція осучаснюється не тільки ззовні (нова форма буде схожою до форми американських полісменів), а й зсередини. Сама структура буде дещо змінена та нові правила щодо набору у ряди правоохоронців будуть відрізнятися від попередніх. Тепер будуть набагато уважніше перевіряти тих, хто бажає бути слугою правопорядку.
Петро Порошенко заявив, що не дозволить стабілізувати ніяким чином ситуацію, адже ми вже мали досвід протистояння і рішучих дій.
 Таке «тестування» є причиною того, що нещодавно представники різних активістських організацій виступали з різними привселюдними погрозами на адресу один одного та комуністів. Мало того, погрози лунали і в бік звичайних українців.
Окрім таких казусів, можна припустити, що причиною є надто активне розслаблення жителів України на травневих вихідних. Тобто, правоохоронці переймаються, аби ніхто не піддавався на спеціально підготовлені провокації.
Про висновки такого «тестування» можна буде дізнатися опісля завершення традиційних святкувань.

Джерело: Корупція.інфо