Цю тему знову  підняв блогер Станіслав Речинський, передає Корупція.Інфо.

А вуду вона не практикує?
Дружина Луценка прокляла прокурора: "Будеш ти імпотентом!"

В 2010 році,  під час судового засідання, де розглядалася справа екс-міністра МВС Юрія Луценка, його дружина не змогла стримати емоцій.

Ірина Луценко вирішила захистити чоловіка прокльонами. Вона несподівано закричала на весь зал в сторону прокурора: «Хіба можна витримати таку брехню! Ти будеш імпотентом… дивись мені в очі! Ти будеш імпотентом! "

Сам Луценко тоді став обсмикувати дружину і хихикати. А  суддя закликав жінку до порядку.

Нагадаємо, що генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Луценка 2 листопада 2012 року. Екс-міністра МВС звинувачували у призначенні високої пенсії та підвищенні по службі його водія Леоніда Приступлюка.

27 лютого 2012 року Луценка засудили до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна, з позбавленням права обіймати посади, які пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських обов'язків на строк до трьох років; крім того, Юрія Луценка було позбавлено 1-го рангу державного службовця.

7 квітня 2013 року на підставі Указу Президента «Про помилування» № 197/2013 Луценка було звільнено від подальшого відбування основного покарання.

 

 

 

 

Популярне: “Раніше я її тільки любив, а зараз…”: Юрій Луценко відверто про стосунки з дружиною та її політичну кар’єру