Учора, 27 березня, у Луцьку, в торгово-розважальному центрі "Промінь" стався гучний скандал. Власниця кав'ярні "Sheff Coffee" Шевчик Марія привселюдно облаяла свою найману працівницю Демидюк Ірину нецензурною лайкою і погрожувала фізичною розправою. Крім того у горе-бізнесменши, яка свідомо офіційно не працевлаштовує своїх працівників, щоб не сплачувати за них податки до бюджету, залишились ксерокопія паспорта і трудова книжка, яка та сказала, що не віддасть Ірині, та зробить так, аби дівчина не змогла більше ніде в місті знайти роботу, передає Корупція.Інфо


Скандал, який переріс у привселюдне приниження молодої дівчини, розгорівся через те, що працівниця повідомила роботодавцю, що найближчим часом має намір звільнитись з закладу, адже знайшла собі нове місце роботи. Реакція Марії Шевчик була абсолютно неадекватною.

"Мене взяли на роботу практично без стажування, адже я мала необхідні навички для роботи у кав'ярні. До того ж Марії терміново потрібна була працівниця. На роботі все було добре, претензій до мене не було. Більше того, Марія запропонувала мені безкоштовно відвідати майстер-клас відомого італійського барісти, який проходив у Луцьку. Я погодилась.


Минув нетривалий період часу і я вирішила змінити роботу, тому що ця кав"ярня мала змінити графік роботи і працювати до 2 години ночі. Мене це не влаштовувало. Я завчасно повідомила про це роботодавицю і попросила, щоб шукали мені заміну. Однак Марія дуже розізлилась цій новині.

За домовленістю 27 березня я мала відпрацювати останній день у "Sheff Coffee", а 28-го вийти на нове робоче місце. Однак Марія, дізнавшись куди я іду працювати, не віддала мені трудову книжку і інші документи. Вона свідомо на робочому місці, перед великою кількістю людей, які саме відпочивали на 4 поверсі, показово зганьбила мене та обклала з ніг до голови матами. Я стояла і просто ревла з сорому і від такої ганьби, а Марія Шевчик продовжувала мені погрожувати не зважаючи на мій емоційний стан, що зробить так, що я більше ніде не зможу влаштуватись у Луцьку. Також вона залякувала мене фізичною розправою.

Я була шокована, почувши від неї "Ти оху*ла?! Я тобі с*ка нас*ру так, що ти не знайдеш роботу в Луцьку! Зараз ти в мене рачки звідси полізеш!"

Я попросила Марію просто розрахувати мене і розійтись мирно, але вона заявила, що я їй залишилась ще винна! Вона звинуватила мене у якійсь нестачі ніде не зафіксованій, сказала, що я винна 3000 грн за відвідування майстер-класу, хоча раніше запевняла, що це безкоштовно. Я дізналась, що майстер-клас коштував для всіх бажаючих 1200 грн і сказала про це Марії. Однак почула на свою адресу лише чергову порцію лайки.

Популярне: “Люди падали замертво там, де їх заставала смерть”: З’явилися подробиці загадкової загибелі 5 людей на Дніпропетровщині

Завершилось усе тим, що після серії погроз та матюків Марія сказала, що я заробила всього 50 грн за пару тижнів роботи з 10:00 до 22:00 і сказала, що документи віддасть 28 березня.

Насамкінець мені подзвонили з закладу, в якому я пройшла стажування і мала вийти на роботу 28 березня, і повідомили, що вони від мене раптово відмовляються. Виявилось, Марія вже встигла щось зробити, аби мені без причини відмовили на новій роботі", – розповіла Ірина.

Ми вчора намагалися сконтактувати з Марією Шевчик після того, як вона образила свою працівницю і хотіли почути її версію подій. Однак та спочатку збила слухавку, а потім в грубій формі порекомендувала журналістам телефонувати до неї тільки в робочий час. То ж поки її працівниця ридала від образи, бидлувата власниця схоже спокійно відпочивала. 

Додамо, що Ірина, схоже, була неофіційно працевлаштована у "Sheff Coffee", адже ніяких документів не підписувала. Очевидно, у горе-бізнесвумен більшість персоналу не зареєстровані офіційно, аби ухилятись від сплати податків. В будь-якому випадку дії Марії Шевчик йдуть в розріз як з чинним законодавством, так і зі звичайним поняттям людяності, толерантності та виховання. Цей скандал навряд піде на користь репутації пані Марії, а розголос має змусити її та усіх інших підприємців і роботодавців не забувати про здоровий глузд та взаємоповагу у ділових відносинах і спілкуванні з людьми.