У Петра Порошенка "на плінтусі" до цього часу залишається власний генеральний прокурор.

 
Таким чином народний депутат Семен Семенченко на своїй сторінці в Facebook відреагував на пост п'ятого президента України в Twitter.

"Піднімає голову п'ята колона. П'ять попередніх років сиділа тихо, як миша під плінтусом, майже не висовувалися з нірки. Тепер же уламки партії Януковича, – що Опозиційна платформа Бойко, що Опоблок Мураєва-Вілкула – стають дедалі агресивнішими і нахабнішими", – написав Порошенко раніше.

Семенченка розлютила таку заяву і він жорстко відповів п'ятому президенту.

"Як же дістав цей брехун. Чому п'ять останніх років зрадники, колабораціоністи і злодії сиділи не в українській в'язниці а «під плінтусом»? Ти, тварюко, мав всю владу в країні", – йдеться у повідомленні.

Народний депутат поцікавився, скільки Порошенко заплатили за будівництво в 2014 затишної нірки для цих мишей. 

"Уламки партії Януковича"? Це ми чуємо від засновника Партії регіонів і міністра уряду Януковича? Стають все більш "агресивними і зухвалими"? Чому їм дозволяє це робити твій кум генпрокурор Луценко, твій прем'єр-міністр Гройсман і твій спікер Ради Парубій? За те, що ти створив людям, які привели війну в Україні, на руках яких кров Небесної Сотні, цей захисний «плінтус» на п'ять років тебе треба садити на довічне", – додав Семенченко.