Студентка Наталія Бурейко написала заяву у прокуратура на чиновника Нацполіції Варченка через погрози та переслідування і каже, що невідомі почали шукати її повсюду. Про це вона пише у Facebook.

“О 9-й ранку подала заяву про погрози і переслідування в прокуратуру. Спасибі всім, хто допоміг скласти текст заяви в особистих повідомленнях”, – написала вона.

За її словами, вчора після допису про переслідування до її батьків приїхали додому невідомі люди і розпитували де вона.

Чим дуже налякали моїх близьких. Мені було не до соцмереж. Інші люди намагалися шукати мене в гуртожитку і чергували поблизу, наскільки я знаю, всю ніч”, – пише вона.

Вона точно не знає, ким були ті невідомі, але через це вона змушена тікати і не стане розкривати своє місце перебування.

Також моїх родичів залякують тим, що відкрито кримінальну справу за неправдиві свідчення, нібито про це заявив якийсь депутат”, – зазначила дівчина.

Вона додала, що буде інформувати про кожен свій крок публічно і цьому ніхто не завадить.

“Якщо ви вирішите забрати мій телефон, видалити публікації і позбавити зв’язку з навколишнім світом – мої знайомі продовжать це робити за мене”, – додала вона.

Звинувачений в переслідуванні і домаганнях до студентки Нататалії Бурейко співробітник Національної поліції України Олександр Варченко стверджує, що став жертвою жахливої інформаційної атаки і ніколи не був знайомий і не вів переписку з дівчиною.

"Не виключаю, що хакерами був створений акаунт з використанням моїх фотографій і з нього велося це провокаційне листування з Наталею Бурейко", – написав він у Facebook.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Варченко вважає, що ця інформаційна атака пов'язана з тим, що його громадянська дружина, Ольга Варченко займає пост першого заступника Глави Госбюро розслідувань і "багатьом стала кісткою в горлі".

"Про провокації і брудних медійні атаки вона заявляла публічно буквально недавно. Підозрюю, що це тільки початок. Я готовий дати вичерпні свідчення правоохоронним органам за фактом цієї провокації, про що мною зроблено відповідну заяву. Я люблю свою сім'ю і не дозволю нікому використовувати моє ім'я з метою підлих провокацій", – написав він.

Варто нагадати, що дівчина попросила допомоги в соцмережах після того, як їй почали надходити погрози. Невідомий з сайту знайомств з фотографією і даними Олександра Варченко вимагав з нею інтимних відносин, ображав і погрожував фізичною розправою за відмову. "Ти не дівчина, ти – пил", ''Ти в моїй владі, тварь", "Будеш моєю або будеш страждати", "Здохнеш, як Гандзюк", – зокрема сказано в наданих скріншотах листування. Також дівчина повідомляла про те, щої принесли квіти і коробку у, якій знаходилися курячі лапки. Це був такзваний подарунок від настирливого прихильника. 

Варто зазначити, що проблема Наталі не обійшла стороною і відомих людей. Співачка й фіналістка "Холостяка" Яна Соломко виклаля в мережі частину переписки, підтримала і застерегла молодих дівчат від небезпеки знайомств в соцмережах.