Президент Петро Порошенко під час візиту до Миколаєва у понеділок, 27 серпня, осоромився. Відповідне відео опублікував журналіст Андрій Лохматов в Facebook.

Згідно з оприлюдненим записом, до президента підійшов один журналістів, щоб поставити питання щодо виділення коштів з особистого благодійного фонду президента на реконструкцію Соборної площі Миколаєва.

Почувши запитання, Порошенко схопив мікрофон, опустив його вниз і сказав журналісту: "Я ж тебе знаю. Ти вийдеш, я тобі розповім". Після цього журналіста від глави держави відштовхнув керівник адміністрації Миколаївської області Олексій Савченко і охоронець.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

"Я думаю, Петро Порошенко, як глава європейської держави, тепер може з гордістю показувати це відео своїм колегам Макрону або Меркель, як він по-державному вирішує питання з надокучливими журналістами і забезпечує свободу слова в Україні. А Олексію Савченко обов'язково потрібно дати нагороду за успішну охорону президента від журналістів – охоронців на приїзди до Миколаєва можна з собою не брати, Олексій Юрійович сам впорається, "– зазначив Лохматов.