У неділю, 15 жовтня, у Києві на Марш за права тварин зберуться активісти з усієї України. Їх мета – вимагати заборони на використання тварин у цирках та у сфері розваг, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Грабувати безмовних холопів він не боїться”: Відомий політолог різко висловився на адресу Порошенка

Всеукраїнський марш за права тварин стартує 15 жовтня о 12.00 від парку ім. Т.Г. Шевченка. Учасники акції одягнуть на себе маски тварин, які пропонують роздрукувать самостійно.

«Ми вийдемо для того, аби покласти край знущанням над тваринами в цирках і сфері розваг, закликати владу впровадити дієві механізми боротьби з живодерами та садистами, звернути увагу українців на гуманне ставлення до тварин», – говориться у заяві громадської організації UAnimals.

Захисники прав тварин закликають свої прибічників вийти на акції протесту і в інших містах України. Крім Києва, марш за права тварин запланований у Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Ужгороді, Житомирі, Маріуполі, Кривому Розі, Кропивницькому, Миколаєві, Кам’янському, Рівному та Івано-Франківську.

Додамо, свою підтримку заходу вже встигли висловити тисячі киян, активістів, громадських діячів і українських зірок. Серед них Onuka, Джамала, Катя Чілі, Яна Клочкова та й інші.