Обурення та невдоволення серед кримських татар та українці, які 8 років живуть в окупованому Криму була постійно. Станом на зараз, окупанти у Криму проводять чергову хвилю репресій.

Про це 24 каналу розповів заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз. Він також зазначив, що зараз у росіян наростає істерія, тому що наші успіхи на фронті, особливо на південному напрямку, справді дуже впливають і в Криму.

Вже минуло чимало років із дня окупації і вони не змогли широкомасштабно захопити весь Крим, себто масово примусити місцевих до співпраці, – каже Чийгоз.

За його словами, у Криму такі настрої, що багато росіян та колаборантів не знають куди тікати. Кримські колаборанти намагались “прилаштувати свою дупу” в росії, але вже прийшло розуміння, що вони там нікому не потрібні.

Нова хвиля репресій з боку росіян стосовно корінного населення Криму – кримських татар, буде тільки зростати, переконаний заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу.

Це – істерія і росіяни намагаються на комусь відігратись та зігнати злість, – додає Ахтем Чийгоз.

Мешканці Криму чекають на Україну. За 8 років окупантам не вдалося це змінити.

Головне, що у Криму є суспільство, нація, громадяни, які чекають на Україну. За 8 років росіяни не змогли там нічого створити, – сказав він.

Сьогодні можна стверджувати, що дії кремля призвели до зворотного ефекту, якого росіяни не очікували. У Криму сформувалася опозиція, яка ненавидить окупантів та чекає на звільнення півострова.

“Коли ми опинимося на Чангарі (село у Херсонській області), тієї Росії, яка зможе відстоювати Крим вже не буде”, – додав Чийгоз.

Зауважимо, сьогодні економіка тимчасово окупованого росією Криму остаточно зруйнована. Осінь та зима 2022 року стане невимовно важким часом для півострова.

Відомо, що більшість мешканців Автономної Республіки заробляли на життя від туризму. Однак цього року відпочивати до Криму ніхто не поїхав. Як наслідок, не буде ані зарплат, ані доходів, ані поповнення бюджету.

Єдиний шанс нормально дожити до наступного курортного сезону та перезапустити економіку – це повернутися під юрисдикцію України та отримати усіх необхідні дотації.

Додамо, що Генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко в інтерв’ю для “Апострофа” порадив людям, яких можуть спробувати мобілізувати в Криму, не виконувати злочинних наказів. Також, на думку офіцера, сам факт проведення мобілізації на півострові — добрий знак. Це означає, що в окупантів закінчуються штатні підрозділи та професіонали.

“Цим людям я хочу запропонувати — підіймайте білі прапори, повертайте свої стволи у бік Російської Федерації і йдіть до нас. Ставайте з нами в один стрій і бийте ворога. Тоді ми гарантуємо, що з вами нічого не станеться. В іншому разі ми будемо змушені знищувати вас і звільняти свою землю”, — наголосив генерал-майор.

Чого Росія хоче досягти у цій війні? Основна стратегічна мета – захоплення України, зміна керівництва, приєднання українських територій, легітимізація анексії – явно недосяжна. Тобто війна з цими цілями програна в перші ж тижні вторгнення – остаточно та безповоротно. Нахрапом не вийшло, а задушити нас повільно, але впевнено, сил не вистачає, про це зазначив Ян Валетов.