В Іспанії цього тижня тисячі людей померли від коронавірусу.

ІА “Вголос” отримав ексклюзивні кадри із одного з госпіталів у Іспанії.

Відео зняте на початку цього тижня, коли в Іспанії стався пік смертей від коронавірусу. Тіла покійних розмістили навіть не у морзі, а на підлозі у госпіталі. Вони спаковані у чорні пакети. До них прикріплені написи із ім’ям покійника.

До слова, за даними видання El País, у Іспанії станом на сьогодні 117 710 iнфiкованих. 10 935 померло. Понад 56 000 госпiталiзовано. Понад 30 000 повністю одужали Протягом минулої доби померло 932 особи.

Раніше, хвора на коронавірус жінка розповіла про жахливі страждання.

У Великобританії зараження коронавірусом коштувало жінці жахливих мук.

Шерон Кук зізналася, що їй довелося пережити.

Вона розповіла: її забрали до лікарні 23 березня, коронавірус підтвердили.

Пневмонія спричинила зараження крові, тому жінка навіть не могла нормально говорити, задихалася. Її під’єднали до апарату ШВЛ.

Крім того, вона попросила інших людей не виходити без зайвої потреби з дому. І на власному прикладі зазначила: було дуже погано.

“Якщо б тоді мені запропонували евтаназію, я б погодилася. Зараз я не можу рухатися і ледве дихаю, але зараз мій стан не порівняти з тим, що я вже пережила», – зазначила жінка.

Розповіла: сумує за рідними. Але застерігає інших: навіть якщо коронавірусна хвороба не дасть сильних ускладнень, змусить помучитись.