Колишній голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі записав відеозвернення через повідомлення про позбавлення його українського громадянства, передає Корупція.Інфо

Популярне: Тримають в клітках, як собак: з’явилися шокуючі фото з інтернату на Черкащині, НЕ ДЛЯ СЛАБКИХ

“Я живу в Україні вже понад 13 років, я брав участь у трьох революціях: революції на граниті та двох майданах. У мене лиш одне громадянство – українське, і їм не вдасться мене його позбавити. Зараз мене хочуть змусити отримати статус біженця. Цього не буде. Я не збираюся ніде лишатися та отримувати ніякий статус. Я буду домагатися законного права повернутися в Україну”, – сказав він.

Раптове рішення Порошенка про припинення громадянства політик назвав "ударом в спину".

"Робити це крадькома, коли я короткостроково був відсутній, був в Нью-Йорку, – означає, що влада зробила щось дуже неправильне, оскільки вони поспішали", – зазначив Саакашвілі.

"Якщо є правові претензії, це робиться інакше – через попередження людей, вислуховування всіх сторін. Переслати справу до суду, віддати всім сторонам документи, і тоді це було б сприйняття правового процесу. Те, що ми бачили, нічого спільного з правовою процесом не мало", – говорить екс-губернатор Одеської області.