До тих пір, поки керівництво країни не матиме політичної волі змінити представників України у Мінському процесі, ми будемо спостерігати за маніпуляціями Росії навколо цих домовленостей, передає Корупція.Інфо

Популярне: БЕРЕЖІТЬ ДІТЕЙ!!! У Львові школярка потрапила в лікарню із важкими травмами, від ТАКОГО жодна дитина не застрахована

Таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

«Для мене особисто і до цього часу є відвертою ганьбою для України, що одним із переговірників, який представляє нашу державу в Мінському процесі, є Віктор Медведчук. Ця людина є прямим агентом впливу Кремля, який свідомо здійснює деструктивні дії щодо України. Тому мені цікаво, коли нарешті у керівництва держави буде політична воля для того, щоб притягнути цю людину до відповідальності?», – обурюється Зорян Шкіряк.

Радник міністра певен, що до тих пір, поки не буде такої політичної волі, Україна буде потерпати від маніпуляцій Росії навколо Мінських угод.

«Я ще раз хочу наголосити, що протягом 3-ох років в Україні триває російсько-українська війна. Проте, на жаль, світова геополітика передбачає існування подвійних стандартів, через які на агресію Росії просто заривають очі. Хоча, у цьому аспекті можна говорити про позитивні новини з Франції, де в 1-му турі президентських виборів переміг Еммануель Макрон. Це дає надію на те, що жорстка позиція Європейського Союзу щодо Росії зберігатиметься. До того ж, перемога Макрона буде позитивом не тільки для України, а й всієї європейської геополітики», – вважає радник міністра Зорян Шкіряк.