Спочатку не хотів відповідати на ЦЕ по суті. Думав просто сказати, друзі — зверніться до психіатра, у вас істерика. Я і зараз так думаю. Але після публікації поста Єгора Соболєва я подумав — «а раптом»?

Раптом для будь-яких громадян моєї країни Арсен Аваков і Анатолій Матіос ще є легітимними міністром внутрішніх справ і головним військовим прокурором? Раптом хтось вважає що на заяви цих поважних посадових осіб мені, як політику і народному депутату треба дати відповідь, передає Корупція.Інфо

Популярне: У Львові обрали найгарнішу дівчину: нею стала 20-річна африканка!!! Тільки не гепніться від її краси

Не тікати від журналістів (не бажаючи відповідати на запитання відносно своїх доходів) як головний військовий прокурор. Не давати інтерв’ю тільки «своїм» з приводу історій з «рюкзаками», нерозкритими вбивствами і «торгівлі на крові» як міністр внутрішніх справ.

А чесно і відкрито прокоментувати те, що прозвучало. Нехай явну нісенітницю. Нехай без єдиного доказу. Нехай всім зрозуміло що це помста за Блокаду і Голубана. Нехай. Але якщо ми не такі як вони, ми повинні вести себе по іншому. Тому приймаю естафету в Єгора Соболєва.

Про Авакова. Про те що Семенченко — «професійний аферист». Про те, що «6 років переховувався в РФ від кримінального переслідування». Добре. У 1996 році був засуджений за статтею 187 КК України. «Недонесення про скоєння злочину». Вийшов з залу суду. Ця стаття з 2000 р. декриміналізована і відсутня у кримінальному Кодексі. НЕ Стукацтво зараз вже не вважається злочином. Та й протидіяти Севастопольської міліції, яка вже тоді загрузла у зв’язках з бандитами і ФСБ РФ я, тоді ще простий хлопець якій не бажав миритися з їх свавіллям не міг. І не в якійсь Росії я не переховувався.

Ні 6 років ні одного місяця. Зараз я — «раніше не судимий». Додаю довідку видану МВС на чолі з самим міністром Аваковим. Додаю рішення суду де твердження про мої судимості названі наклепом. Додаю довідку шестирічної давності з того ж предмета. Є якась інша інформація? Дійте за Законом, «голуби сизі». Не бе-бе-бе, а за Законом. Подання у Верховну Раду, розслідування, суд. Ні? Закрийте рота і перестаньте брехати. Саме так прийнято в Європі куди по словам Авакова и Порошенка ми йдемо.