У вбивці Вороненкова знайшли погані гени.

Батька Паршова засудили за побиття товариша по пляшці, передає Корупція. Інфо

Голова Всеукраїнського громадського руху "Сила права" Андрій Сенченко розповів на сторінці у Facebook, що Павло Паршов, який вбив екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, виріс у неблагополучній родині.

Популярне: Про це всі говорять: те, що зробила вдова Вороненкова на похороні навело жах на всіх присутніх

Олександра Паршова засудили у Севастополі 26 вересня 2009 року за умисне нанесення тілесних ушкоджень середньої важкості.

"Старший Паршов побив свого товариша по пляшці із застосуванням ножа і сокири. Дружина Паршова після цього розлучилася і поїхала", – розповів Сенченко.

Він також звернув увагу на цікаву деталь. Судив Микола Шкірай. Саме ця людина навесні 2014 року відмовилась зняти український прапор з будівлі суду у Севастополі, за що отримав по зубах від "зелених чоловічків". Сьогодні Шкірай працює у Голосіївському суді Києва.

"Навесні 2016- го саме він заарештував 3 млрд доларів російського кредиту як захід забезпечення позову вимушеної переселенки з Донбасу Ірини Верігіної проти РФ про стягнення збитків, завданих збройною агресією і окупацією", – додав Сенченко.

Як повідомляли раніше, російський депутат Ілля Пономарьов вважає, що генпрокурор Юрій Луценко підставив убитого Вороненкова.