І вдові екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова Марії Максакова, і його соратнику Іллі Пономарьову загрожує небезпека, оскільки кремлівське "гніздо вбивць" готове на будь-які злочини для збереження своєї влади.

Таку думку висловив російський опозиційний політик Костянтин Боровий, передає Корупція. інфо

Популярне: Їх стає все менше: українців залишили без популярного лікарського засобу. Причина вас здивує

"Безумовно, їм загрожує небезпека, їх треба захищати – і Марію Максакову, і Іллю Пономарьова. Ці божевільні чекісти, які зараз намагаються за всяку ціну зберегти владу, залякати своїх опонентів, готові піти на будь-який злочин", – сказав він.

"Вони небезпечні. Я якось назвав це "чумним бараком", але крім того що це "чумний барак", це справжнє гніздо вбивць, готових на будь-який злочин для збереження власної влади. І так склалося, що Україна – одна з точок прикладання цієї активності", – підкреслив політик.

Відповідаючи на питання, де для них безпечніше – в Україні або в Росії, – Боровий запевнив: "Ну, точно не в Росії. Тому що в Росії їх дії, їх позиції кваліфікуються як зрадницькі, ізменческіе. Крім того, проти Іллі Пономарьова порушено кримінальну справа. Це неможливо".

"Якщо говорити тільки про Іллю Пономарьова, то все-таки у нього активна громадянська позиція. Йому хочеться, йому необхідно бути недалеко від Росії, брати участь в російських подіях. Для нього Україна – це можливість впливати на події в Росії. Бути в Каліфорнії, звичайно, безпечніше, але тоді він втрачає ті необхідні йому цивільні зв'язку, контакти", – переконаний політик.

Як писали раніше, 23 березня, близько 11:30 на бульварі Тараса Шевченка в Києві поряд з готелем "Прем'єр Палас" кілер застрелив колишнього депутата російської Держдуми Дениса Вороненкова.

25 березня після церемонії прощання у Володимирському соборі він був похований на Звіринецькому кладовищі Києва.