У ніч на 16 квітня броварський міжрайонний суд Київської області ухвалив випустити з-під варти нардепа Надію Савченко та керівника Офіцерського корпусу Володимира Рубана.

Про це повідомляють інформовані джерела «Руської Весни» в МВС України.

Термін утримання під вартою Савченко та Рубана закінчився о 23:59 15 квітня.

Суд поставив питання про можливість продовження підготовчого засідання по розгляду обвинувального акта.  Але через відсутність в залі адвоката Рубана Шевчука було винесено рішення про перерву.  Йде процес узгодження дати наступного слухання.  І на ньому прокурори можуть виступити з клопотанням про обрання запобіжного заходу Савченко і Рубану.

Як повідомляла «РВ», за версією слідства, Надія Савченко та Володимир Рубан нібито готували «широкомасштабні терористичні атаки» в центрі української столиці.

Стверджувалося, що вони домовилися про постачання зброї з колишнім главою ДНР Олександром Захарченко.

Обидва головних обвинувачених у цій справі були затримані і перебували під вартою з березня 2018 року.  Влітку Генпрокуратура України повідомила про завершення розслідування щодо Н. Савченко та В. Рубана.

Відразу після звільнення Надія Савченко зробила коротку заяву для журналістів.

"Це була дуже дивна ситуація після двох років в'язниці в Росії отримати рік в'язниці в Україні. Була дивна ситуація відчути якісь українці: як швидко зачаровуються, і як швидко розчаровуються. Як можна бути героєм України, а на наступний день ворогом народу, тільки тому,  що влада так сказала. Як політик я дуже добре зрозуміла, що таке пропаганда ", – сказала Савченко біля суду.

Наступне засідання суду у запобіжному заході відбудеться 7 травня.  До цього часу обвинувачені вільні.