Депутат Київської міської ради Ігор Мірошниченко назвав чинники, які необхідні для проведення дострокових виборів в Раду, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Псіханула”: Юлія Тимошенко терміново вилетіла зі Львова до Києва, а все через величезний скандал із Саакашвілі

За його словами, нинішній парламент не здатний ні на які реформи, що стосуються держави і вибори – це єдина законна панацея, щоб поступово очищати політичну еліту.

“На кожних виборах ми бачимо, що в парламент проходять нові люди і нові сили.

Їх, на жаль, дуже мало, але раціональне зерно там з’являється. І вибори – це як чистилище, через яке значна частина корупціонерів, представників старої системи не потрапляють в парламент “, – зазначив він.

Мірошниченко вважає, що на сьогодні іншій демократичній процедури перезавантаження політичної еліти, ніж похід на вибори.

Ще однією причиною дострокових реформ він назвав де-юре відсутність коаліції у Верховній Раді.

“У коаліції сьогодні офіційно дві фракції – БПП і« Народний фронт ». Додаємо кількість депутатів двох цих фракцій, і ми не маємо 226 голосів. Парубій може не давати нам списки фракцій – ми і так розуміємо, що коаліції не існує”, – сказав він.

Раніше Мірошниченко врозкрив одну з таємних сторін українських парламентаріїв,  зокрема, він розповів як і на чому в парламенті країни паразитують народні обранці.