Виступ Президента України Петра Порошенка в рамках форуму YES в Києві нагадує виступ Віктора Януковича: говорив про реформи, яких не видно.

Таку думку висловив народний депутат України, керівник партії "Основа" Сергій Тарута в ефірі популярного телеканалу.

"Відчуття, коли він виступав, було таке ж коли Янукович виступав. Сидів і думав, про яку країну і які зміни він говорить. Він говорив про ту країну, в якій добре жити, але, мабуть, тільки йому і його оточенню добре живеться. А глядачі відчувають кожен день тяжкість економічної та соціальної ситуації, і, на жаль, бачать, як діти та внуки їдуть з нашої країни, замість того, щоб про це говорити, він говорив про великі успіхи ", – підкреслив Тарута.

Так само, за його словами, друга частина монологу Порошенка була передвиборною риторикою, наповненою "повним популізмом". Тарута зазначив, що президент обіцяв про речі, які неможливо реалізувати найближчим часом, зокрема, про вступ України до НАТО та ЄС, а також закінчити війну.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

«Хочу сказати, що всі поставили оцінку за артистичність. Канали всі плачуть і кіно плаче за таким  унікальним артистом, який користується медотичкою Станіславського. Це дивує", – заявив депутат.

Окрім того, Петро Порошенко винайшов новий мем про прощання України з Росією. Замість «остаточного прощавай» він використовував фразу «до свиданья, наша ласковий Мишка».

Відому пісню радяської олімпіали, президент процитував, коли виступав  на тій же Ялтинській стратегії YES, яка через окупацію Ялти проходить у Києві.

Там Порошенко нагадав, що "російський вектор" розвитку України після цього саміту буде остаточно згорнутим.

«Це не тільки намір лишній раз помахати рукою Москві – До свиданья, наш ласковый мишка, возвращайся в свой сказочный лес!»», — заявив гарант.

До слова, сакраментальну фразу  "Я балотуватимусь на другий термін"  на форумі Порошенко не сказав. Але пообіцяв організувати демократичні вибори і закликав конкурентів до чесної боротьби. І одразу звинуватив у формуванні п'ятої колони Москви. Кремль, запевняє Порошенко, згідно із зведеннями розвідки, готує багатоходовий реванш.