Київстар запустив тарифний план «Дзвінки для батьків», який дозволить користуватися тільки зв’язком без мобільного інтернету. Про це повідомляє прес-служба Київстару.

Як розповів директор з маркетингу Київстар Павло Даніман, у нас є люди, які використовують тільки дзвінки. І ми хочемо, щоб наші тарифи відповідали їхнім потребам. Статистика вказує, що в першу чергу це стосується абонентів у віці від 60 років. Тому саме для них ми створили доступний тариф тільки для дзвінків.

У тарифі “Дзвінки для батьків» за 60 грн на місяць абоненти отримають безлімітні дзвінки в мережі Київстар, а дзвінки на номери інших мобільних операторів та номери фіксованого зв’язку будуть коштувати всього 0,6 грн / хв. Також для абонентів, які будуть користуються цим тарифом на смартфонах, – передбачені бонусні 100 Мб мобільного інтернету, наприклад, на випадок автоматичного оновлення програм і т.п.

Перейти на умови нового тарифу можуть діючі абоненти Київстар віком від 60 років, якщо вони користуються послугами оператора не менше 3 місяців. Для цього необхідно відвідати один з фірмових магазинів оператора з паспортом та ІПН, щоб оформити договір. Тариф «Дзвінки для батьків» передбачає контрактну форму обслуговування, в якій кращий рівень захисту номера і персональних даних абонентів, можливість оплачувати рахунок частинами, керувати кількома номерами і багато інших переваг.