Життя маленької Алінки під загрозою від самого її народження, адже крихітка з’явилась на світ з важкою вадою – атрезія жовчовивідних шляхів. Дуже швидко жовч через відсутність жовчовивідних шляхів зруйнувала печінку немовляти і тепер їй потрібна якнайшвидша трансплантація печінки.

«Все почалося ще 8 червня, коли я звернулася в нашу міську лікарню з жовтяницею у Аліночки. У той же день нас поклали на стаціонар в місцеву лікарню. Через три дні, лікарі з підозрою на наш діагноз (Атрезія жовчовивідних шляхів) відправили нас до Дніпропетровська в обласну лікарню. Після  двох тижнів лікування, нам все ж вирішили взяти біопсію печінки … і діагноз підтвердився», – розповідає мама Алінки.

Дніпровські лікарі скерували родину з малечею до столичних фахівців, де дитині провели операцію, яка б мала відтермінувати трансплантацію печінки, але її проведення виявилось вже запізним. «Операція все ж не спрацювала, і тепер тільки пересадка печінки може врятувати життя Аліні», – констатує мама дитини і розповідає, що серед родичів сумісного донора не знайшлося, тож дитину потрібно вести за кордон.

Життям дівчинки перейнялись волонтери, вони допомогли родині зв’язатись з європейською клінікою, яка готова прооперувати дівчинки, але тамтешні лікарі виставили рахунок на понад 100 тисяч євро. Частину ті ж таки волонтери вже допомогли зібрати, але цього не вистачить.

Мама Алінки благає всіх небайдужих людей доєднатись до збору коштів.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7451 0243 6604

Шоха Ніна Ігорівна