У Києві 21 листопада біля станції метро “Академмістечко” згоріла маршрутка.

Подробиці інциденту розповіла речниця Головного управління ДСНС у Києві Світлана Водолага.

“Зараз інформація про людей уточнюється, але попередня інформація – що людей, окрім водія, там не було. Що стало причиною пожежі – з’ясовуватиме слідство. Дзвінок до нас надійшов о 17:02, були направлені рятувальні підрозділи, довгий час вони стояли в пробці, після прибуття о 17:35 пожежа була ліквідована”, – повідомила представниця ДСНС.

За її словами, жертв і постраждалих внаслідок пожежі немає.

“Було задіяно три автомобілі, а також 15 осіб особового складу. Територіально це район метро “Академмістечко”, як раз маршрутка стоїть біля пішохідного переходу біля станції метро. Там не можна паркуватися, і не можна зараз точно сказати, чи рухалася маршрутка під час пожежі”, – додала Водолага.

Джерело займання було біля правого крила. За словами водія, дуже дивно, що вогонь спалахнув там, тому що там немає легкозаймистих фрагментів. Керівник АТП, який був на місці, стверджує, що це міг бути навмисний підпал, який влаштували конкуренти, які займаються незаконними перевезеннями пасажирів. Головне – що під час того, як маршрутка загорілася, там не було пасажирів. Водій приїхав, щоб на кінцевій забрати людей, він був один і використав два вогнегасники. Також прибігли його товариші і використали свої вогнегасники.

Нагадаємо, 13 листопада в Святошинському районі Києва таксі врізалося в зупинку громадського транспорту. В результаті загинули двоє людей, ще двоє отримали травми.