Кива хоче стати кандидатом наук: нардеп готується до захисту дисертації.

Народний депутат Ілля Кива скоро може стати кандидатом наук з державного управління, якщо захистить дисертацію про вплив громадянського суспільства на регулювання правоохоронної діяльності в Євросоюзі і Україні.

Повідомлення про це опубліковане на сайті Міністерства освіти і науки.

Згідно з повідомленням, дисертація, підготовлена Кивою, називається «Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)».

Науковим керівником депутата від «Опозиційною платформи – За життя» значиться доктор наук із державного управління, професор, перший заступник директора Всеукраїнської громадської організації «Центр досліджень проблем публічного управління» Володимир Гурковський.

При захисті дисертації Киві опонентами будуть доктор і кандидат наук із держуправління.

Ось що з цього приводу пише телеграм канала “Недоторкані”.

“У конкурсі на найкоротший трагікомічний твір перемагає сувора реальність: Ілля Кива – кандидат наук.

Звичайно, ще не кандидат, а тільки кандидат в кандидати, але хто ж відмовить хворій людині з довідкою отримати наукову ступінь? Журналісти! Вимагайте присутності на захисті (або онлайн-трансляцію)! Захист дисертації – абсолютно відкритий процес. Не дайте нам пропустити це шоу, – пише канал.

Відзначимо, що згідно з довідкою «Чесно», у депутата дві вищі освіти – він закінчив юридичний університет ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «правознавство» та Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «право». Кива також навчався на педагога-психолога.

Що цікаво, народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива нещодавно пересів у броньовану Toyota Land Cruiser 200 за орієнтовно 5 млн грн.

Про це повідомляє Bihus.Info.

Впродовж 2020 року журналісти помічали нардепа Іллю Киву на трьох різних авто з неіснуючими номерами реєстрації.

Так, під час весняного карантину один з автомобілів Toyota Land Сruiser 200, котрим користується нардеп, заїжджав у Міністерство внутрішніх справ. Ця автівка має особливу комплектацію Executive Lounge, де вдосконалені деталі екстер’єру, додаткова палітра кольорів у салоні та інші доповнення.

Вартість такої моделі приблизно 2,5 млн грн. Тоді ж до будинку по вулиці Лютеранській, де мешкає Кива, по нього приїжджала Toyota Camry в новому кузові. В салоні така коштує 700 тис. грн в мінімальній комплектації.

Восени ж поряд з Офісом генпрокурора Іллю Киву підбирав вже інший автомобіль. Це також Toyota Land Cruiser 200, але старішої моделі, ніж та, котру журналісти помічали раніше. В цьому авто є одна суттєва деталь: двері та вікна в рази товщі, а це може вказувати на модифікацію під бронеавтомобіль. Орієнтовна ціна такого авто близько 5 млн грн.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.