У розпорядженні 24 каналу опинився запис розмови проросійського нардепа Віктора Медведчука та радника президента Росії Владислава Суркова за 2014 рік. На ньому політики обговорюють російського політтехнолога Олексія Ситникова.

На записі, який є у розпорядженні 24 каналу, Медведчук запитує Суркова, чи той знає Ситникова.

“Ти знаєш Олексія Ситника? Або Ситникова? Ну політолог, політтехнолог”, – запитав кум Путіна.

Сурков відповів, що знає, однак вони давно не бачилися. А також додав, що Ситников – “дорогоовартісний технолог”. “Більше розмов, ніж толку, зразу тобі скажу”, – сказав радник глави Кремля.

Він заявив, що Ситников доволі авторитетна людина у Росії, однак “справді видатних досягнень у нього не було”.

Радник президента Росії додав, що цей політтехнолог працював з Юлією Тимошенко. Медведчук відзначив, що знає про це, ба більше – він свого часу навіть зустрічався з Ситниковим.

“Він (Ситников – ред.) сам з нею (Тимошенко – ред.) досі на контакті прямому і досі її якось обслуговує”, – наголосив Сурков.

Та уточнив, що не знає, які у них тепер відносини. На завершення Медведчук пообіцяв згодом розповісти, чому він цікавився політтехнологом.

Нагадаємо, у лютому ЗМІ також публікували розмову Медведчука та Суркова за 2014 рік. Тоді вони обговорили постачання електроенергії до тимчасово окупованого Криму, а також роль представника ОПЗЖ в обміні полоненими.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.