Депутат Київської міської ради від політичної партії “Європейська солідарність” Марина Порошенко заявила, що фракція партії не готова голосувати за соціально орієнтований бюджет Києва на 2021 рік через невраховані “інтереси” “Євросолідарності”.

Про це написав на своїй сторінці в Фейсбук директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Він нагадав, що сьогодні Київ голосує бюджет на 2021 рік.

“Так ось: партія Порошенко “Європейська солідарність”, а саме Марина Порошенко, заявила, що вони не готові голосувати. Відмінний “подарунок” киянам під Новий рік. Причина: не враховано “інтереси”. Зрозуміло, про які інтереси ЄС йдеться. Вже звично, що у виборі: інтереси людей або жадібність, ЄС вибрала друге. Тепер спостерігаємо, як “Європейська солідарність” пояснить київським лікарям, чому голосувала проти 5000 грн доплат за їх боротьбу з коронавірусом”, – написав Карасьов.

Експерт зазначив, що бюджет Києва на 2021 рік назвали соціально орієнтованим, тому що левова частка витрат припадає на підтримку лікарів, вчителів та інші соціальні категорії.

“Наприклад, освіта – 24,7 млрд грн, це майже половина від бюджету в цілому. Це крім іншого надбавки вчителям, реконструкція навчальних закладів і тд. Охорона здоров’я – 5,7 млрд грн. і доплати до зарплати по 5000 грн лікарям. Соцзахист – більше 5 млрд грн “, – підкреслив Карасьов.