Голова виконавчого комітету реформ України, експрезидент Грузії Міхеїл Саакашвілі переконаний, що його персона не зникне з європейських радарів, а от Грузія з цієї точки зору знаходиться у великій небезпеці.

“Я можу стати кандидатом на пост прем’єр-міністра в одній з найбільших країн Європи. Ви можете ознайомитися з українською пресою і переконатися в цьому. У мене дуже важлива роль в Україні. Тому говорити про нав’язування комусь моєї кандидатури смішно і дивно.

Ми повинні говорити не про це, а про те, що Грузія зникне, як країна. Іванішвілі хотів, щоб Саакашвілі зник з світових радарів. Я дуже чітко представлений на всіх світових радарах, а Грузії там більше немає. На відміну від провінційного політикана, моя країна стоїть вище моєї скромної персони”, — заявив Саакашвілі.

А вже сьогодні Міхо продемонстрував результати своєї роботи.

Громадська організація “Офіс простих рішень та результатів”, заснована Михайлом Саакашвілі, звітувала про свою діяльність протягом двох місяців.

З 15 червня по 15 серпня Офіс відібрав 27 співробітників та 15 волонтерів через відкритий конкурс серед 3 тис. кандидатів, підготував концепції та пакети законопроектів щодо:

реформи митниці, приватизації, ДАБІ, надрокористування, угод про визнання винуватості та підключення до електромереж;

податкової реформи, а саме щодо податку на виведений капітал, а також поправки до законопроектів 1210, 3131 та 2524;

дерегуляції у сферах цільового призначення землі, виноділля, металобрухту, ліцензування алкогольних та табачних виробів, підготовки та дипломування моряків, цивільного страхування, ветеринарії, авторського права, культурної спадщини, інвестиційних віз.

Офіс підготував концепцію та відео-ролик щодо судової реформи, провів промо-кампанію #Говоритьбізнес, до якої долучилися 420 підприємців з 14 регіонів України, 217 з яких особисто взяли участь у зум-зустрічах з Саакашвілі.

Його команда створила три комунікаційні платформи для діалогу з суспільством з метою отримання та обробки ідей реформування та дослідження можливості імплементації кращих з них: експертна Facebook-група “Пропозиції реформ”.

Запустила проект Watchdoc з метою системного аналізу законопроєктів, визначення їх корупційних, соціальних та економічних ризиків. Запровадила прозоре відображення всіх транзакцій у режимі реального часу через сервіс ПриватБанку “Відкрита виписка”.

Офіс розпочав фандрайзингову кампанію з результатом 1,3 млн грн фінансової допомоги.

У планах найближчих мясяців — зум-кол #Говоритьбізнес за участі Президента Володимира Зеленського, обговорення та погодження законопроєктів Нацради з вищими органами влади та бізнес-асоціаціями, громадськими організаціями, фіналізація законопроектів щодо судової реформи. Також Офіс планує збирати пожертви у розмірі 2 млн грн на місяць, запустити CRM-системи та agile-підход у бізнес-процеси. Продовжити відкривати регіональні офіси.