Від партії Петра Порошенка “Європейська солідарність” до Київради балотується Людмила Ковалевська, яка раніше брала участь у виборах в російському Ханти-Мансійську від партії “Єдина Росія”.

Про це заявив телеведучий Дмитро Співак, з посиланням на блогерів в ефірі шоу “Рибний день” на телеканалі “112 Україна”.

“У списку “Європейської солідарності” до Київської міської ради йде одна дама – Ковалевська, красива жінка, молода, симпатична… Виявляється, є люди, які знають біографію цієї дами, – підняли відео, підняли фотографії, потрудилися блогери. І що цікаво, виявилося, що в зовсім недавньому минулому ця жінка, що мала інше тоді прізвище, увага: балотувалася і брала участь у політичному житті Російської Федерації від Ханти-Мансійська”, – розповів Співак.

Про біографію Ковалевської в середині вересня писав у Facebook блогер Ігор Мегера. Він повідомив, що справжнє прізвище Ковалевської – Тижненко, і опублікував її фото із символікою “Единой России”.

Уродженка Харкова довгий час жила в Росії і відзначилася там участю в іншому політичному проекті – партії Путіна “Єдина Росія”.

Як доказ блогер розмістив у себе в фейсбуці фото Ковалевської-Тижненко з символікою путінців.

“Так, сивочолий гетьман протягнув русскій мір прямо в серце нашої держави, в столицю України. Я вважаю, на цьому можна закривати вибори. Краще вже не буде”, – підсумував блогер.

Тижненко у Fаcebook відреагувала на ці звинувачення і заявила, що не була в Росії з 2013 року і засуджує агресію РФ. Інформацію про участь у російських виборах вона не прокоментувала.

Дмитро Співак під час ефіру показав фото Ковалевської з лідером списку “Європейської солідарності” до Київради та дружиною п’ятого президента України Мариною Порошенко і кандидатами від “Європейської солідарності”, а потім фото Ковалевської на тлі російських прапорів і символіки “Единой России”, які опублікував у мережі блогер.

“Ось же вона подвійна мораль. Якби це сталося в будь-який інший партії – взагалі немає питань, ну буває. Петро Олексійович – ось воно, ось вона торгівля цукерками, ось воно це все, що ви підписали в 15-му. Ось ціна всім вашим трибунним виступам”, – заявив Дмитро Співак.

На думку Співака, Петро Порошенко повинен вибачитися перед українським народом, виключити Ковалевську зі списку, а також пояснити, як вона туди потрапила.

“Тільки не намагайтеся пояснити, що я, мовляв, не знав… Ви уявляєте собі, хлопці, що відбувається взагалі в списках багатьох політичних сил? І уявляєте собі, яка подвійна мораль, яка була, коли президентом був Порошенко, так і триває. Все що стосується його – це подвійна мораль, безсоромність, аморальність і я навіть не знаю, як це все назвати”, – резюмував Співак.

 

При цьому ще на виборах в Києві 2015 року вона працювала на проросійського кандидата Думчева і була піарницею його віртуальної партії “Рух за реформи”, потім стала політтехнологом Володимира Прокопіва і влилася в команду Кличка, проти якого виступала на виборах.

Також Ковалевська-Тижненко видалила у себе в фейсбуці весь компромат, який би не був схожий на її версію. Останньою була знищена мітка про відвідування Ханти-Мансійська в період між кінці 2014 і 2016 роком, що спростовувало б її версію про розрив відносин з росіянами.

Де Тижненко була щирою – як активістка партії Порошенко або як працівниця партіїї Путіна – питання відкрите.