У Грузії рівень підтримки “Грузинської мрії” на парламентських виборах мінімальний, тому в другій половині дня партія влади спробує організувати акти насильства. Але “мирного натиску” буде досить для початку мирної зміни влади. Про це у відеозверненні заявив експрезидент Міхеїл Саакашвілі і кандидат в прем’єри Грузії від коаліції “ЄНД – Сила в єдності”.

“Все йде відповідно до супер-плану. Такої низької підтримки у влади не було на жодних виборах, включаючи вибори 2012 року. Після 5-6 годин вони спробують зробити якісь насильницькі акти, якщо це їм вдасться. Ми повинні повністю нейтралізувати це. Час довести справу до кінця”, – заявив Саакашвілі.

Політик вважає, що ресурси “Грузинської мрії” з точки зору “приводу людей” на вибори “вже вичерпані”. Саакашвілі закликав однодумців до “спокою, організованості” і ще більшої активності в процесі голосування. Експрезидент вважає, що такого “мирного натиску” буде досить для початку мирної зміни влади.

“Якщо зараз ми будемо діяти правильно, я буду налаштований дуже оптимістично”, – додав він.

Варто зазначити, що після цієї заяви, колишній президент Грузії та чинний голова Виконавчого комітету реформ України Міхеіл Саакашвілі звинуватив чинну грузинську владу у спробі зірвати явку на парламентські вибори.

Зокрема, Саакашвілі закликав громадян Грузії не боятися і йти голосувати на парламентських виборах, які проходять у країні 31 жовтня.

“Дуже багато людей вийшло, ніхто не повинен боятися, всі повинні йти на виборчі дільниці. Це дуже важливо. Дійсно вирішується доля країни, а не працевлаштування якихось окремо взятих людей”, -заявив Саакашвілі.

За його словами, чинна грузинська влада планувала, щоб на вибори не прийшла достатня кількість виборців. Однак, політик наголосив, що “цей план вже зірваний”.

Нагадаємо, у суботу о 8 ранку в Грузії розпочалося голосування на парламентських виборах, яке вперше проводять за новою системою. Участь у ньому взяли 48 партій і два блоки, серед яких – керівна “Грузинська мрія” та опозиційні “Єдиний національний рух” і “Сила в єдності”. Дві останні на початку вересня оголосили, що у разі перемоги висунуть на пост прем’єра Міхеіла Саакашвілі.

Телеграм канал Політика страны, зазначає:

За даними екзитполів партія Саакашвілі програє парламентські вибори в Грузії. Перемагає правляча партія Грузинська мрія. Їй екзитполи дають більше 50% голосів. Партія Міхо бере близько 25%.

Але прихильники Саакашвілі не згодні з цими даними і готують мітинги в Тбілісі.

Тимбільше ряд екзитполів дає Грузинської мрії 41-46%. Все одно вона в лідерах. Але не настільки переконливо.