У Верховній Раді створено робочу групу, яка до 1 грудня має розробити законопроекти з питань електронного декларування та діяльності Конституційного суду України.

Про це повідомила заступник глави комітету Верховної Ради з питань правової політики Ольга Совгиря (фракція “Слуга народу”) на своїй сторінці в Фейсбук.

“Розпорядженням заступника голови Верховної Ради (в.о. голови Верховної Ради України Олена Кондратюк – Ред.) Створена робоча група з представників депутатських фракцій (груп), яка до 1 грудня 2020 року має розробити узгоджені законопроекти з питань електронного декларування та організації діяльності Конституційного суду “, – написала заступник голови комітету.

Так, до складу робочої групи увійшли: глава комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський (глава робочої групи), Ольга Совгиря (заступник), глава комітету Верховної Ради з питань правової політики Андрій Костін, голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія , нардеп з фракції “Батьківщина” Сергій Власенко, голова парламентської фракції “Слуга народу” Руслан Князевич, перший заступник голови комітету з питань антикорупційної політики ( “Голос”) Ярослав Юрчишин, нардеп з фракції “Опозиційна платформа за життя” Антоніна Славіцкая, нардеп від групи “Довіра” Микола Бабенко та нардеп від групи “За майбутнє” Тарас Батенко.

Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний суд ухвалив рішення за конституційним поданням членів парламентської фракції “Опозиційної платформи – За життя”, що стосується відповідності Основному Закону ряду положень антикорупційної реформи.

Так, рішенням КСУ електронне декларування визнано незаконним, а НАЗА позбавлене повноважень.