Близький соратник п’ятого президента України Петра Порошенко Володимир Турчинов отримав повістку на допит до Державного бюро розслідувань. Сам політик зазначив, що причина по якій його викликають на допит – це “розслідування злочинів, скоєних в зв’язку з масовими протестами в 2013-2014 роках” на Майдані.

Про це він написав у себе в Facebook:

“Отримав чергову повістку від Державного бюро розслідувань. На цей раз мене викликають для допиту щодо “розслідування злочинів, скоєних в зв’язку з масовими протестами в 2013-2014 роках”. Вони, мабуть, досі не розібралися,” хто здійснював ці злочини” , тому і роблять справи на замовлення ОПЗЖ і при активній підтримці “Слуг народу”.

Отримав чергову повістку від Державного бюро розслідувань. Цього разу мене викликають для допиту з “розслідування…

Опубліковано Олександром Турчиновим Вівторок, 3 листопада 2020 р.

У телеграм-каналі Klymenko Time зазначили властивий пафос і марнослів’я в словах Олександра Турчинова.

Традиційний пафос і марнослів’я, спроба перевести все в площину політичних переслідувань.

Ми, зі свого боку, чекаємо коли Турчинова нарешті почнуть допитувати і по здачі Криму.

Нагадаємо, в жовтні цього року стало відомо, що народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ) Ренат Кузьмін заявив, що Офіс генпрокурора України порушив кримінальну справу за фактами можливої ​​підготовки п’ятим президентом Петром Порошенко і його соратниками державних переворотів в 2013 -2014 роках, а також в 2020 році.

Він додав, що серед можливих причетних до скоєння злочину екс-нардеп Давид Жванія, екс-тимчасовий виконувач обов’язків президент Олександр Турчинов, колишній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, екс-спікер парламенту Андрій Парубій і колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін.