Прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель вважає, що попередній президент України, народний депутат від “Європейської солідарності” Петро Порошенко не робить нічого корисного для держави. Про це вона заявила в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман.

 

Вона зазначила, що попередній президент займається тільки звинуваченнями.
“Петро Олексійович тільки тим і займається, що звинувачує… Я поки не бачу, щоб він робив щось корисне для держави, але звинувачувати – це, звичайно, його”, – сказала Мендель.
Журналістка попросила співрозмовницю схарактеризувати експрезидента кількома словами.
“Підлий, користується дуже брудними інструментами, небезпечний”, – сказала Мендель.
Бацман запитала, хто для України більше зло – Порошенко або кум президента РФ, народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук.
“Вони ідентичні, як на мене. Вони обидва працюють на поділ країни. Якщо чесно, як комунікаційник ще за правління Петра Порошенка я помітила дуже багато схожих тенденцій. Вони діють однаковими способами, вони ніяк не впливають на єдність країни, не допомагають повернути наших окупованих територій, не допомагають рухатися до світу й відновлювати українську економіку. Можливо, гірший Медведчук. Може, тому що, як мені здається, він сильніший”, – відповіла прессекретарка Зеленського.
На її думку, у Порошенка немає шансів знову обійняти президентський пост, тому що “українці цього не дозволять”.
Мендель не відповіла на запитання, чи правда, що на початку президентства Порошенко намагався налагодити відносини із Зеленським.
“Я не знаю, можливо”, – сказала вона.
Бацман нагадала, що під час передвиборчих дебатів 2019 року Зеленський сказав Порошенку: “Я не ваш опонент, я ваш вирок”, і запитала в Мендель, чи став, на її думку, Зеленський вироком Порошенка.
“Я думаю, що коли він став шостим президентом, це вже був вирок. Це дійсно була електоральна революція. Вона була дуже серйозною”, – зазначила Мендель.
Нагадаємо, раніше прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель сказала в коментарі “Українській правді”, що на засіданні Ради національної безпеки і оборони 19 лютого не планували вводити санкції проти телеканалу “Прямий”.
Про це вона заявила, коментуючи припущення п’ятого президента України Петра Порошенка. Він 18 лютого оголосив про придбання каналу і пояснив своє рішення тим, що дістав інформацію про підготовлюване рішення РНБО про санкції проти колишнього власника каналу – екснардепа Володимира Макеєнка.
“[17 лютого] у мене телефон був червоним. З усіх джерел [повідомляли, що] 19 числа проти пана Макеєнка буде введено санкції, канал “Прямий” буде закрито. Я отримав 18 повідомлень”, – говорив Порошенко.
Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.