Президент Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради з важливим закликом. Він стосується законопроєкту про референдум, який необхідно розглянути найближчим часом.

Про це відомо з виступу державного лідера на з’їзді партії “Слуга народу”.

За його словами, елемент політичної програми щодо народовладдя — один з найбільш головних.

“Ми разом із народом писали програму, разом із народом України перемагали старих політиків, обіцяли народовладдя через референдум, і це ще один важливий пункт програми, який варто зробити. Перший закон, необхідний для цього, готовий до другого читання і найближчим часом буде розглянутий, я впевнений, українським парламентом”, — пояснив Зеленський.

Він додав, це буде першим в історії незалежної України епізодом, коли громадяни фіксуватимуть свою позицію на рівні всієї держави.

“І саме ти формуватимеш порядок денний із ключових питань, вирішуватимеш, що добре, а що погано, що потрібно країні, а що — ні. І ми разом, як наші предки століття тому, спільно вирішуватимемо всі важливі та дуже складні завдання”, — наголосив із пафосом президент.

Нагадаємо, з’їзд “слуг” був присвячений місцевим вибором, які відбудуться вже незабаром — 25 жовтня, а от виборчий процес стартує вже цього тижня, 5 вересня.

Згаданий закон про референдум дозволить провести голосування, зокрема, з приводу відкриття ринку землі для іноземних інвесторів.