В ефірі телеканалу “Прямий”, який безпосередньо пов’язаний з екс-президентом України Петром Порошенком стався скандал. Телеведучий Микола Вересень звинуватив соратницю Порошенка – нардепа “Європейської солідарності” Софію Федину – у брехні.

Федина, зачитуючи тези з телефону, заявила, що нові законопроекти влади спрямовані на погіршення ситуації в малому і середньому бізнесі. У відповідь Вересень зажадав підкріпити цю заяву конкретними фактами. Після перепалки в прямому ефірі, народний депутат від “Європейської солідарності” Федина покинула студію зі скандалом.

Все почалося з того, що телеведучий надавав рівно по хвилині присутнім на передачі гостям. Слово взяла Федина, яка почала говорити про кризу в країні, пов’язаному з епідемією коронавірусу:

“Констатація коротких фактів: 5,6 млрд гривень не вистачає національної службі здоров’я, щоб закрити потреби медицини до кінця року. Цих грошей немає, але вони закочуються в дороги. Друге: Законопроекти, які зараз є, спрямовані на погіршення ситуації. Зокрема, це стосується малого і середнього бізнесу.

Замість підтримки, про яку зокрема говорили і ви, ми маємо зараз те, що Данило Гетманцев пропонує ще більш репресивні норми по відношенню до малого і середнього бізнесу і в результаті ми вб’ємо їх, і не дамо можливості [розвиватися] “, – почала перераховувати факти Федина, заглядаючи в смартфон, але ведучий її перебив.

Він попросив конкретизувати приклади: “Які саме норми … Це звучить голослівно. Зараз ви нічого не сказали … Все погано, тому що все погано, тому що Гетманцев сказав, що все погано. Які саме законопроекти збільшили навантаження … Можна сказати конкретніше? “, – домагався правди Вересень.

Він також закликав Федину діяти як депутат: “Будьте депутатом, говоріть точно, на скільки, які додаткові платежі?”

Федина не знайшла за потрібне конкретизувати: “Ви мені дали одну хвилину. Я хочу вписатися”, – виправдалася вона.

Після цього Вересень попросив її не брехати і вона продовжила:

“Уряд відмовив Порошенко в покупці лабораторій для виробництва декількох тисяч тестів в день … Продаж масок на початку епідемії – до сих пір немає відповідальних. І, до речі, дуже важливий момент: зараз Євросоюз вимагає аудиту коронавірусного фонду, тому ще в ньому є гроші , які Євросоюз дав на боротьбу з інфекцією і зараз є справа про нецільове використання цих коштів “, – уклала нардеп.

Ведучий не змовчав і підвів підсумки такого виступу Федини: “Так, попереджаю всіх. Якщо я даю одну хвилину, це не означає, що можна брехати”.

Після цього Федина пішла в наступ і попросила вибачитися перед нею:

“Ви мене тільки що звинуватили у брехні. Перевіряйте, будь ласка, законопроекти. Вибачтеся, будь ласка”.

Вересень вибачатися не став. Він наполягав на тому, що нардеп не привела жодного прикладу. Після цих слів вона встала зі свого місця і підійшла ближче до телеведучого.

“Ви встали, щоб мене вдарити? Бийте!” – акцентував на її поведінці ведучий.

Ці слова, схоже, вивели Федину з себе остаточно. Вона почала істерити: “Ні, тепер ви мене звинувачуєте в насильстві? Прошу вибачення, але цього хамства я не буду терпіти. Якщо у вас поганий настрій, я в цьому не винна”.

Полеміка продовжилася. Федину підтримала ще одна гостя в студії, яка теж нібито зазнала на собі неповажне ставлення ведучого – Тетяна Чорновіл.

“Рейтинги ростуть. Що робити? Продовжувати програму або нехай буде так? … Це може і не брехня. Це межує з брехнею. Ви не брехали. Ви сказали так, що це було на межі брехні”, – наполягав на своєму Вересень.

Не отримавши вибачень Федина покинула студію, змусивши присісти на стілець ведучого.

“Так не робиться. До побачення!”, – крикнула всім йдучи нардеп від фракції Порошенко.

Згодом Софія Федина опублікувала допис у Facebook з цього приводу, в якому навела приклади законопроєктів, які мають підтвердити її слова, сказані в ефірі.

«Хочете правди – тримайте правду! У вересні 2019 року слуги народу в турборежимі прийняли закони 128/129, якими запровадили обов’язкові РРО (залізні або програмні) з першої гривні для всіх видів діяльності для платників єдиного податку 2-4 групи.

Законом 129-й (вересень 2019) – запроваджено скарги покупців на продавців, зі 100% поверненням вартості товару (що додатково супроводжується штрафами) – закон про т.зв. кешбеки.

У січні 2020 прийнято закон 466 (проект 1210), в якому впроваджується інститут вини – податкова має визнавати, чи платник податків винен у несплаті податку; ділова мета – вивчення чи в операції був намір заробити – прямо який новий податковий судовий орган!

#SaveФОП #Майдан #правда #правда_має_значення
Пост злий, чесний і принциповий.
Не знаю, яка муха сьогодні вжалила Миколу…

Опубліковано Sofiya Fedyna Понеділок, 16 листопада 2020 р.

Через протести підприємців під Верховною радою Разумков запропонував прийняти законопроект 4313, щоб зняти напругу і на рік відкласти впровадження РРО і знайти компромісне рішення. Ніби всі фракції погодилися. Але… саме слуги його провалили – було зібрано лише 212 голосів. Цей законопроект було відправлено на повторне друге читання, під час якого Данило Гетьманцев підмінив текст Разумкова і вписав всі репресивні норми з попередніх законопроектів. Замість виправлення ситуації він посилює тиск на підприємців», – написала Софія Федина.

Вона також згадала про проєкти законів, які скасовують військовий збір для офшорів та оподаткування для грального бізнесу.