Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна зв’язувалася із Російською Федерацію через порушення режиму тиші на Донбасі, але зазначив, що є багато речей, які не повідомляють у ЗМІ, тому що влада хоче захистити не одну людину, а 40 мільйонів українців.

 

Про це він повідомив журналістів під час поїздки до Сумської області.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна, попри провокації окупантів, докладатиме всіх зусиль до збереження режиму тиші.

Президент зауважив, що з приводу порушення режиму тиші на Донбасі було проведено багато термінових нарад.

“Навіщо вам говорити кількість термінових нарад з приводу цієї провокації? Дійсно, багато чого робиться і зроблено як військовими, так і розвідниками нашої країни, тому ми все одно будемо робити все, щоб зберегти режим тиші, щоб уникнути великої кількості як поранених, так і загиблих”, – сказав президент.

Зеленський наголосив, що “іншого варіанту, щоб зберегти життя людей”, він зараз не бачить.

При цьому глава держави визнав, що “є деякі речі, які ми не обговорюємо із засобами масової інформації, тому що наше завдання захищати не одну людину, а 40 мільйонів нашої незалежної країни”.

“Щодо тих порушень, я скажу вам відверто, це найскладніша на сьогодні робота – зберігати життя українців. Дуже поверхово на цю тему не можу спілкуватися, тому що я глибоко в ній і не можу відповідати”, – зізнався Зеленський.

“Ми на рівні міністрів закордонних справ і не тільки зв’язувалися з Російською Федерацією, що повинна тримати ці домовленості, які були на рівні ТКГ”, – додав очільник держави.

Підсумовучи, президент наголосив, що “ми все одно робитимемо все, щоби зберегти режим тиші, щоб уникнути великої кількості поранених і загиблих”, оскільки не бачить “іншого варіанту, як зберегти життя людей”.