Українська співачка Тіна Кароль – прикраса шоу-бізнесу. Не дивлячись на смерть чоловіка Євгена Огіра, вона знайшла в собі сили і продовжує займатися кар’єрою і вихованням сина Веніаміна.

Досить давно Тіні приписують роман зі співаком, молдавського походження, Даном Баланом. Артисти є тренерами “Голосу країни”, вони у відкриту фліртують, а Дан робить витончені компліменти українській діві.

Фан-група Тіни і Дана опублікувала відео, на якому артистка веде Дана за руку до нової учасниці команди Марії Кондратенко. Артисти обнімаються і не приховують пустотливого настрої.

Крім того, під час обговорення виступу Олександра Календи, Дан зробив цікаву заяву:

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Как дети малые😻😻💞 Ушли Вместе ❤️❤️❤️Вы спалились ,дорогие 💞💞💞 Спасибо НК и Маше Кондратенко ❤️ Маше отдельное . . . #дантина#тинакароль#данбалан#любовь#дантина #фантина #данбалан #тинакароль #дантина #fantina#danbalan#tinakarol#dantina#fandanbalan#любовь#любовь❤️💘#настоящииэмоции #настоящаялюбовьцветет#настоящаялюбовь #этолюбовь#междунамичувства❤️❤️❤️#взгляды#искусство#музыка#голоскраїни10#красотка#сильнокрасивая#💖💖#любовьвихглазах#корольикоролева#вместеушли#люблю💖#какдети

Публикация от ✨Вместе навсегда✨ (@dantina_love_)

“Я не танцюю просто так. Просто так я тільки з Тіною танцюю”, – заявив Дан.

Більш того, телеведучий Юрій Горбунов з Катею Осадчою провели прямий ефір в соцмережі. Цікаві фолловери запитували з приводу роману між Кароль і Баланом. Юрій відверто сказав, що роман є.

Нагадаємо, українська співачка Тіна Кароль поділилася фото в білій сукні, яку фани переплутали з весільним.