1

О 4 годині відразу після місця, вказаного затриманим в лісі, точніше в закинутому колишньому колгоспному садку за 27 км від міста Жашкова, при розкопуванні було знайдено тіло загиблого адвоката.

Тіло загиблого адвоката Юрія Грабовського було знайдено в залишеному колишньому колгоспному саду за 27 км від міста Жашків Черкаської області, інформує Корупція ІнфоПро це заступник генпрокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив сьогодні на брифінгу в Києві.

«Невелика група представників «Альфи», військової прокуратури та оперативних співробітників СБУ виїхала на територію Київської області та, починаючи з 19.00 до 4 ранку, ми шукали місце захоронення і місце вбивства адвоката Грабовського», – заявив він.

«О 4 годині відразу після місця, вказаного затриманим (другим підозрюваним у вбивстві адвоката – УНІАН) в лісі, точніше в закинутому колишньому колгоспному садку за 27 км від міста Жашкова, при розкопуванні наткнулися на тіло загиблого адвоката Грабовського», – додав Матіос.