Правоохоронні органи Австрії затримали у Відні 17-річного біженця з Афганістану, якого звинувачують у вбивстві 16-річної місцевої жительки.

Тіло дівчини виявила її матір в їхньому домі в місті Штайр 9 грудня. Жертву знайшли в її кімнаті з двома ножовими пораненнями. Її вбивця імовірно втік через вікно.

"Як з'ясувало слідство, зловмисник був у кімнаті з жертвою. Коли мати дівчини зайшла до неї, його вже не було. Водночас вікно було відкрито", – говорить прес-секретар поліції Верхньої Австрії Міхаель Бабл.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Після того, як вбивцю оголосили у загальноєвропейський розшук, через два дні після вбивства він сам здався віденської поліції.

Слідство стверджує, що підозрюваний прибув до Австрії з Афганістану три роки тому і у нього не було кримінального минулого. Він проживав в міграційному центрі, а зі своєю жертвою познайомився у Facebook.

Варто нагадати, що в жовтні жителі німецького міста Фрайбург вийшли на протест з вимогою закрити кордон для мігрантів і покласти край сексуальному насильству з боку прийнятих в країну біженців.