Тіло чоловіка з ножем у спині виявили у суботу, 1 вересня, в квартирі будинку по вул. 3-й Слобідській.

Пізніше з'ясувалося, що вбитий був професором Миколаївського національного університету ім. Сухомлинського Миколою Шитюком, повідомляє видання "Новини-N" з посиланням на джерело в прокуратурі.

Чоловіка виявила господиня зйомної квартири. Жінка, яка здала йому квартиру на три години, після закінчення цього часу почала дзвонити своєму орендарю, однак його телефон не відповідав. Коли вона приїхала до квартири, то виявила квартиранта з ножем у спині без ознак життя.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

На місце події прибули слідчо-оперативна група Центрального відділу поліції, експерти. Тіло вбитого Миколи Шитюка після проведення всіх оперативно-слідчих дій на місці було відправлено на судово-медичну експертизу.

З якою метою Микола Шитюк опинився на зйомній квартирі, і що саме там сталося, належить з'ясувати слідству.

Професор Шитюк був одним з найбільш відомих в Україні та за її межами дослідників Голодомору 1933 року. Він автор понад 200 наукових праць, опублікованих як в Україні, так і за кордоном. Від 2008 року обіймав посаду директора навчально-наукового інституту історії, політології та права Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.