Моторошний випадок стався просто в центрі Москви. Саме там з вікна багатоповерхівки викинувся колишній чоловік відомої співачки Мілени Дейнеги та бізнесмен Євген Самусенко

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Варто зауважити, що Самусенко – це російський бізнесмен, психолог, меценат. Йому належав бренд “Монте-Крісто”. А у 90-і роки займався організацією конкурсів краси.

Наразі ж стало відомо, що бізнесмен, який раніше переніс інсульт, скоїв самогубство, випавши з вікна однієї з квартир у центрі Москви. Що стало причиною цього інциденту поки не відомо. Щоправда, напередодні він потрапив у дуже гучний скандал.

Так, чоловік разом зі своєю колишньою дружиною подав до суду на організаторів телепроекту одного з федеральних каналів. Тоді редактори запропонували йому “зобразити історію, як ніби у Мілени пропало подароване їм весільну кольє вартістю кілька сотень тисяч доларів”.

Однак, все пішло не за планом, і організатори виставили злодієм самого Самусенко. В результаті бізнесмен звернувся в Останкінський суд з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації.