Популярну радянську актрису Ніну Акімову знайшли мертвою у власній квартирі на заході Москви.

Попередньо повідомляється, що смерть настала з природних причин, але поліція ще веде перевірку.

Некролог про її смерть розміщений на сайті Російського академічного молодіжного театру, в якому вона працювала з 1983 року.

Як з’ясувалося пізніше, артистку знайшли у власній квартирі оголеною. На її обличчі були зафіксовані пошкодження – садно на лобі і гематоми в області очей. Тому поки поліція проводить перевірку.

Відомо, що влітку 2019 року Акімова була госпіталізована з численними побоями. Тоді припускали, що її побив хтось із близьких.

У листопаді цього року актриса на деякий час пропала, не з’являлася в театрі. Тому директор театру Софія Апфельбаум змушена була подати заяву в поліцію.

Ніна Акімова закінчила Театральне училище імені Щепкіна в 1967 році. А в 1983 році вона почала працювати в Російському академічному молодіжному театрі, де за довгі роки роботи зіграла безліч різних ролей. Наприклад в постановках “Капітанська дочка”, “Forever”. Як зазначили в театрі, вона до останнього виходила на сцену в образі місіс Тетчер у виставі “Пригоди Тома Соєра”. Акімова виконала десятки ролей у фільмах і серіалах, в тому числі в картинах “Серце матері”, “Заметіль”, “Дубравка”.