Охоронець готелю в Коста-Ріці визнаний винним у вбивстві туристки, яка святкувала свій день народження в готелі в листопаді 2018 року.

17 лютого, Бісмарка Еспінозу Мартінеса (Bismarck Espinoza Martínez) з Нікарагуа засудили до 16 років тюремного ув’язнення за вбивство Карли Стефаньяк (Carla Stefaniak), вчинене ним майже півтора роки тому.

З’ясувалося, що 33-річний злочинець використовував своє становище в готелі, щоб проникнути в кімнату жінки, яка приїхала в Коста-Ріку на святкування власного 36-річчя. Через кілька днів її тіло було знайдено за готельним комплексом в поліетиленовому пакеті.

Розтин показав, що Стефаньяк отримала травму голови, нанесену тупим предметом, а також сім ножових поранень. Як припускає сторона звинувачення, туристка намагалася захиститися від сексуальних домагань нападника.

Сім’я Стефаньяк залишилася незадоволена вироком і має намір оскаржити його. За словами її батька, вони домагалися максимального покарання у вигляді позбавлення волі строком на 50 років.

Раніше в лютому туристку з Литви згвалтували на віллі в Бразилії, де вона відпочивала з чоловіком. За інформацією поліції, пара орендувала резиденцію на віддаленому пляжі Прайя-ду-Сона, куди можна потрапити тільки на човні або по стежці в джунглях. У середу ввечері, 5 лютого, в їхній будинок заліз злочинець і напав на них.