До тимчасово окупованого Криму прибула делегація політиків з Європи та України
Преса пише і про українських політиків, які начебто також приєдналися до європейських колег.Делегація європейських та українських політиків прибула на територію окупованого Криму з триденним візитом, повідомили російські ЗМІ у неділю, 19 березня, повідомляє Корупція Інфо

У делегацію нібито увійшло близько 20 осіб, серед яких депутати Європарламенту, а також політики з країн Європейського союзу, СНД і Латинської Америки.
Як пишуть пропагандисти, парламентарі прибули, щоб подивитися, як живе анесований Крим на третю річницю окупації.
ЗМІ повідомляють і про українських політиків, які начебто також приєдналися до європейських колег.

Нагадаємо, 17 березня Міністерство закордонних справ України засудило поїздку групи сербських парламентарів до окупованого Криму й викликало посла Сербії дати пояснення.

Раніше МЗС України викликало посла Туреччини в Україні Йонета Джана Тезеля для надання роз'яснень щодо візиту в тимчасово окупований Крим делегації турецьких представників.
Популярне: Розкіш зашкалює: стало відомо, які дорогезні подарунки отримав Парубій. Такого ні в кого нема

У січні 2017 року стало відомо, що до Криму направили місію Ради Європи з прав людини, яка має на меті дослідити виключно стан дотримання загальних прав людини без прив’язки до територіального статусу регіону.

Як повідомлялося, місія Ради Європи з прав людини представить свої доповіді та рекомендації генсеку РЄ в кінці лютого або у березні.

Як відомо, план відправити місію Ради Європи з прав людини до Криму анонсував міністр закордонних справ України Павло Клімкін.